111121500152JQT
Knowles SyferKnowles Syfer
111121500152JQT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 111121500152JQT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 150V C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 111121500152JQT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 111121500152JQT
Tau Wae 111121500152JQT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 150V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89043 pcs Pepa Raraunga 111121500152JQT.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1286-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Magnetic
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±5% 150V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
11112
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BLADE TORX TR T15S 5.51"
I roto i te taonga: 4093 pcs
Tikiake:
RFQ
11112
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: TERM TURRET HOLLOW L=11.51MM TIN