111121000222JQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
111121000222JQTLSM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 111121000222JQTLSM
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1111
Ngā Rauemi: 111121000222JQTLSM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 111121000222JQTLSM
Tau Wae 111121000222JQTLSM Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105329 pcs Pepa Raraunga 111121000222JQTLSM.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1111 (2828 Metric) Ētahi Ingoa 1608-1287-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Non-Magnetic
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
11112
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: ROLOC DISC
I roto i te taonga: 63834 pcs
Tikiake: 11112.pdf
RFQ
11112
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: TERM TURRET HOLLOW L=11.51MM TIN
I roto i te taonga: 74784 pcs
Tikiake: 11112.pdf
RFQ
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: L-HANDLE CAM LATCH 20X22 CUTOUT
111121K00750JQT
111121K00750JQT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 75PF 1KV C0G/NP0 1111
Tikiake: 111121K00750JQT.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: LABEL ID/RATINGS 1.77"X0.59" WHT
Kaihanga: Essentra Components
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BLADE TORX TR T15S 5.51"