RF2525B473K251KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B473K251KX145T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF2525B473K251KX145T
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 250V X7R 2525
Ngā Rauemi: 1.RF2525B473K251KX145T.pdf2.RF2525B473K251KX145T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF2525B473K251KX145T
Tau Wae RF2525B473K251KX145T Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 250V X7R 2525 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 17563 pcs Pepa Raraunga 1.RF2525B473K251KX145T.pdf2.RF2525B473K251KX145T.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.165" (4.19mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Raupapa RF
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2525 (6464 Metric) Ētahi Ingoa 1763-1100-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric) Te kaha 0.047µF