RF2525B334K151KX145T
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
RF2525B334K151KX145T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RF2525B334K151KX145T
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 150V X7R 2525
Ngā Rauemi: 1.RF2525B334K151KX145T.pdf2.RF2525B334K151KX145T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RF2525B334K151KX145T
Tau Wae RF2525B334K151KX145T Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 150V X7R 2525 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 17398 pcs Pepa Raraunga 1.RF2525B334K151KX145T.pdf2.RF2525B334K151KX145T.pdf
Putanga - Kua tohua 150V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.165" (4.19mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2525 (6464 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF ±10% 150V Ceramic Capacitor X7R 2525 (6464 Metric) Te kaha 0.33µF