LS1808B102K302NTM
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
LS1808B102K302NTM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LS1808B102K302NTM
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Ngā Rauemi: 1.LS1808B102K302NTM.pdf2.LS1808B102K302NTM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LS1808B102K302NTM
Tau Wae LS1808B102K302NTM Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104091 pcs Pepa Raraunga 1.LS1808B102K302NTM.pdf2.LS1808B102K302NTM.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Raupapa -
Ratonga X2, Y3 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Ētahi Ingoa 1763-1224-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 1000pF