LS15RB2401J04
Ault / SL PowerAult / SL Power
LS15RB2401J04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LS15RB2401J04
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua POE SPLITTER 11.4W 24V DESKTOP
Ngā Rauemi: LS15RB2401J04.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LS15RB2401J04
Tau Wae LS15RB2401J04 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga POE SPLITTER 11.4W 24V DESKTOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4329 pcs Pepa Raraunga LS15RB2401J04.pdf
Taumaha 0.128 lb (58.06g) Putanga - Whakaputa 24V
Momotuhi - Whakauru 36 ~ 57 V Momo Splitter
Rahi / Rahi 3.00" L x 2.10" W x 1.00" H (86.2mm x 53.3mm x 25.4mm) Raupapa LS15
Mana (Watts) - Per Port 11.4W Hononga Whakaputa 2.1mm Receptacle (Power), RJ45 (Data)
Ētahi Ingoa 271-2627 Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Tau o nga Ports 1 Tuhipoka -
Momo Tae Desktop Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hononga Whakauru RJ45 (Data, Power) Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito 24V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Splitter
Raraunga Raraunga - Nama - Whakaputa 475mA