2225E561K202KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225E561K202KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225E561K202KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 560PF 2KV 2225
Ngā Rauemi: 1.2225E561K202KHT.pdf2.2225E561K202KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225E561K202KHT
Tau Wae 2225E561K202KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 560PF 2KV 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 17130 pcs Pepa Raraunga 1.2225E561K202KHT.pdf2.2225E561K202KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor 2225 (5763 Metric) Te kaha 560pF