2225E273K501KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
2225E273K501KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225E273K501KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.027UF 500V 2225
Ngā Rauemi: 1.2225E273K501KHT.pdf2.2225E273K501KHT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225E273K501KHT
Tau Wae 2225E273K501KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 0.027UF 500V 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 10134 pcs Pepa Raraunga 1.2225E273K501KHT.pdf2.2225E273K501KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Whakaahuatanga Taipitopito 0.027µF ±10% 500V Ceramic Capacitor 2225 (5763 Metric) Te kaha 0.027µF