0805E271K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E271K101KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805E271K101KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 270PF 100V 0805
Ngā Rauemi: 1.0805E271K101KHT.pdf2.0805E271K101KHT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805E271K101KHT
Tau Wae 0805E271K101KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 270PF 100V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 62873 pcs Pepa Raraunga 1.0805E271K101KHT.pdf2.0805E271K101KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.054" (1.37mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Whakaahuatanga Taipitopito 270pF ±10% 100V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) Te kaha 270pF