0805E222K101KHT
Knowles NOVACAPKnowles NOVACAP
0805E222K101KHT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0805E222K101KHT
Kaihanga / Waitohu: Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 100V 0805
Ngā Rauemi: 1.0805E222K101KHT.pdf2.0805E222K101KHT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0805E222K101KHT
Tau Wae 0805E222K101KHT Kaihanga Knowles NOVACAP
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 100V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 105156 pcs Pepa Raraunga 1.0805E222K101KHT.pdf2.0805E222K101KHT.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.054" (1.37mm) Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 1763-1020-1
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor 0805 (2012 Metric) Te kaha 2200pF