SC52-11GWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC52-11GWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.52"
Ngā Rauemi: SC52-11GWA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC52-11GWA
Tau Wae SC52-11GWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.52" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68977 pcs Pepa Raraunga SC52-11GWA.pdf
Waimotu - Tae 565nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V
Rahi / Rahi 0.689" H x 0.488" W x 0.276" D (17.50mm x 12.40mm x 7.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 62.5mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 10.5mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.52" (13.21mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.689" H x 0.488" W x 0.276" D (17.50mm x 12.40mm x 7.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Green
Ngā Hua e hāngai ana
SC52-1R8
SC52-1R8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8UH 2.5A 54 MOHM SMD
I roto i te taonga: 338641 pcs
Tikiake: SC52-1R8.pdf
RFQ
SC511MF-680
SC511MF-680
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 370MA 1.64 OHM
I roto i te taonga: 155854 pcs
Tikiake: SC511MF-680.pdf
RFQ
SC52-11SRWA
SC52-11SRWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.52"
Tikiake: SC52-11SRWA.pdf
SC52-101
SC52-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 440MA 1.44 OHM
Tikiake: SC52-101.pdf
SC511MF-6R8
SC511MF-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 1.15A 175 MOHM
Tikiake: SC511MF-6R8.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 880MA 325 MOHM
Tikiake: SC52-180.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.15A 200 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 960MA 270 MOHM
SC52-1R2
SC52-1R2
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2UH 3.3A 36 MOHM SMD
Tikiake: SC52-1R2.pdf
SC52-11EWA
SC52-11EWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.52"
Tikiake: SC52-11EWA.pdf
SC511MF-8R6
SC511MF-8R6
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.6UH 1A 215 MOHM SMD
Tikiake: SC511MF-8R6.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 1.05A 210 MOHM
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel