SC52-11EWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC52-11EWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.52"
Ngā Rauemi: SC52-11EWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
280 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC52-11EWA
Tau Wae SC52-11EWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.52" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59174 pcs Pepa Raraunga SC52-11EWA.pdf
Waimotu - Tae 627nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.689" H x 0.488" W x 0.276" D (17.50mm x 12.40mm x 7.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 75mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 6.4mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.52" (13.21mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.689" H x 0.488" W x 0.276" D (17.50mm x 12.40mm x 7.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Red
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC511MF-680
SC511MF-680
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 370MA 1.64 OHM
I roto i te taonga: 155854 pcs
Tikiake: SC511MF-680.pdf
RFQ
SC52-1R2
SC52-1R2
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2UH 3.3A 36 MOHM SMD
I roto i te taonga: 417264 pcs
Tikiake: SC52-1R2.pdf
RFQ
SC52-120
SC52-120
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 1.05A 210 MOHM
Tikiake: SC52-120.pdf
SC511MF-8R6
SC511MF-8R6
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.6UH 1A 215 MOHM SMD
Tikiake: SC511MF-8R6.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 960MA 270 MOHM
Tikiake: SC52-150.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 440MA 1.44 OHM
SC52-11SRWA
SC52-11SRWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.52"
Tikiake: SC52-11SRWA.pdf
SC52-11GWA
SC52-11GWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.52"
Tikiake: SC52-11GWA.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.15A 200 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 880MA 325 MOHM
SC511MF-5R6
SC511MF-5R6
Whakaahuatanga: FIXED IND 5.6UH 1.25A 145 MOHM
Tikiake: SC511MF-5R6.pdf
SC511MF-6R8
SC511MF-6R8
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 1.15A 175 MOHM
Tikiake: SC511MF-6R8.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel