SC43-13SRWA
Hua Hua
Tau Wae: SC43-13SRWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.43"
Ngā Rauemi: SC43-13SRWA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC43-13SRWA
Tau Wae SC43-13SRWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.43" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58961 pcs Pepa Raraunga SC43-13SRWA.pdf
Waimotu - Tae 660nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.85V
Rahi / Rahi 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 75mW Packaging Tube
Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 42mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.43" (10.92mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.85V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Red
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 3.2A 33 MOHM SMD
I roto i te taonga: 372755 pcs
Tikiake: SC43-1R0.pdf
RFQ
SC43-11GWA
SC43-11GWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43"
I roto i te taonga: 75619 pcs
Tikiake: SC43-11GWA.pdf
RFQ
SC43-1R8
SC43-1R8
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
Tikiake: SC43-1R8.pdf
SC43-1R4
SC43-1R4
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
Tikiake: SC43-1R4.pdf
Kaihanga: Kingbright
Tikiake: SC43-13GWA.pdf
SC43-13EWA
SC43-13EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.43"
Tikiake: SC43-13EWA.pdf
SC43-11SRWA
SC43-11SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.43"
Tikiake: SC43-11SRWA.pdf
SC43-180
SC43-180
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 950MA 338 MOHM
Tikiake: SC43-180.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 1.1A 235 MOHM SMD
Tikiake: SC43-150.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 1.2A 210 MOHM SMD
SC43-11YWA
SC43-11YWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.43"
Tikiake: SC43-11YWA.pdf
Tikiake: SC43-13YWA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel