SC43-13GWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC43-13GWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43"
Ngā Rauemi: SC43-13GWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
260 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC43-13GWA
Tau Wae SC43-13GWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56787 pcs Pepa Raraunga SC43-13GWA.pdf
Waimotu - Tae 565nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V
Rahi / Rahi 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 62.5mW Packaging Tube
Paa / Case 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 10mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.43" (10.92mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.310" D (19.00mm x 12.60mm x 7.87mm) 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC43-11YWA
SC43-11YWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.43"
I roto i te taonga: 57438 pcs
Tikiake: SC43-11YWA.pdf
RFQ
SC43-11SRWA
SC43-11SRWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.43"
I roto i te taonga: 59846 pcs
Tikiake: SC43-11SRWA.pdf
RFQ
SC43-11EWA
SC43-11EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.43"
Tikiake: SC43-11EWA.pdf
SC43-1R4
SC43-1R4
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
Tikiake: SC43-1R4.pdf
SC43-120
SC43-120
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 1.2A 210 MOHM SMD
Tikiake: SC43-120.pdf
SC43-1R0
SC43-1R0
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 3.2A 33 MOHM SMD
Tikiake: SC43-1R0.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 1.1A 235 MOHM SMD
Tikiake: SC43-150.pdf
Tikiake: SC43-13EWA.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 950MA 338 MOHM
SC43-11GWA
SC43-11GWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.43"
Tikiake: SC43-11GWA.pdf
Tikiake: SC43-13SRWA.pdf
Tikiake: SC43-13YWA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel