SC39-12GWA
KingbrightKingbright
SC39-12GWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC39-12GWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.39"
Ngā Rauemi: SC39-12GWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
39 pcs
117 pcs
273 pcs
507 pcs
1014 pcs
2535 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC39-12GWA
Tau Wae SC39-12GWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.39" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84725 pcs Pepa Raraunga SC39-12GWA.pdf
Waimotu - Tae 565nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V
Rahi / Rahi 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 62.5mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa 754-1703-5
SC39-12GWA-ND
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 6.4mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.39" (10.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.2V 20mA 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode
Tae Green
Ngā Hua e hāngai ana
SC39-12CGKWA
SC39-12CGKWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .39 TH
I roto i te taonga: 91315 pcs
Tikiake: SC39-12CGKWA.pdf
RFQ
SC39-12SYKWA
SC39-12SYKWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .39 TH
I roto i te taonga: 55561 pcs
Tikiake: SC39-12SYKWA.pdf
RFQ
Tikiake: SC39-11SYKWA.pdf
SC39-11SRWA
SC39-11SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39"
Tikiake: SC39-11SRWA.pdf
SC393DR2G
SC393DR2G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC COMPARATOR DUAL LV 8-SOIC
Tikiake:
SC39-12YWA
SC39-12YWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39"
Tikiake: SC39-12YWA.pdf
SC39-12SURKWA
SC39-12SURKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 630NM RED 1DIG .39 TH
Tikiake: SC39-12SURKWA.pdf
Tikiake: SC39-11YWA.pdf
SC39-12EWA
SC39-12EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.39"
Tikiake: SC39-12EWA.pdf
SC392-1
SC392-1
Kaihanga: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga: WASHER
Tikiake:
Tikiake: SC39-12SRWA.pdf
Tikiake: SC39-11SURKWA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel