SC39-11YWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC39-11YWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39"
Ngā Rauemi: SC39-11YWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
390 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC39-11YWA
Tau Wae SC39-11YWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64575 pcs Pepa Raraunga SC39-11YWA.pdf
Waimotu - Tae 590nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V
Rahi / Rahi 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 75mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.300", 7.62mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 3mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.39" (10.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Cathode 2.1V 20mA 0.512" H x 0.394" W x 0.276" D (13.00mm x 10.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm) Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Yellow
Ngā Hua e hāngai ana
SC39-11CGKWA
SC39-11CGKWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 570NM GRN 1DIG .39 TH
I roto i te taonga: 85095 pcs
Tikiake: SC39-11CGKWA.pdf
RFQ
SC39-11GWA
SC39-11GWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 0.39"
I roto i te taonga: 73234 pcs
Tikiake: SC39-11GWA.pdf
RFQ
SC39-12SRWA
SC39-12SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39"
Tikiake: SC39-12SRWA.pdf
SC39-12EWA
SC39-12EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 0.39"
Tikiake: SC39-12EWA.pdf
Tikiake: SC39-12GWA.pdf
SC39-11SYKWA
SC39-11SYKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .39 TH
Tikiake: SC39-11SYKWA.pdf
Tikiake: SC39-11SRWA.pdf
SC39-12SURKWA
SC39-12SURKWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 630NM RED 1DIG .39 TH
Tikiake: SC39-12SURKWA.pdf
Tikiake: SC39-12SYKWA.pdf
Tikiake: SC39-12CGKWA.pdf
Tikiake: SC39-11SURKWA.pdf
Tikiake: SC39-11EWA.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel