SC23-11SRWA
KingbrightKingbright
SC23-11SRWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC23-11SRWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3"
Ngā Rauemi: SC23-11SRWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC23-11SRWA
Tau Wae SC23-11SRWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25206 pcs Pepa Raraunga SC23-11SRWA.pdf
Waimotu - Tae 660nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 7.4V
Rahi / Rahi 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 300mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (2.367", 60.10mm) Ētahi Ingoa 754-2292
SC23-11SRWA-ND
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 190mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 2.24" (56.90mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 7.4V 20mA 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) 10-DIP (2.367", 60.10mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Cathode
Tae Red
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC239DR2G
SC239DR2G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC COMPARATOR QUAD 14-SOIC
I roto i te taonga: 425047 pcs
Tikiake:
RFQ
SC224DTBR2G
SC224DTBR2G
Whakaahuatanga: IC OPAMP 14TSSOP
I roto i te taonga: 170377 pcs
Tikiake:
RFQ
SC2220-R42
SC2220-R42
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 420NH 5.4A 18.2 MOHM
Tikiake: SC2220-R42.pdf
SC23-11GWA
SC23-11GWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
Tikiake: SC23-11GWA.pdf
SC23-12YWA
SC23-12YWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"
Tikiake: SC23-12YWA.pdf
Tikiake: SC23-12GWA.pdf
SC23-12SRWA
SC23-12SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3"
Tikiake: SC23-12SRWA.pdf
SC23-12EWA
SC23-12EWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
Tikiake: SC23-12EWA.pdf
SC224NG
SC224NG
Whakaahuatanga: IC OP AMP GP QUAD 14DIP
Tikiake: SC224NG.pdf
Tikiake: SC23-11EWA.pdf
Tikiake: SC23-11YWA.pdf
SC224DR2G
SC224DR2G
Whakaahuatanga: IC OPAMP 14SOIC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel