SC23-11GWA
KingbrightKingbright
Kingbright
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC23-11GWA
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
Ngā Rauemi: SC23-11GWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC23-11GWA
Tau Wae SC23-11GWA Kaihanga Kingbright
Whakaahuatanga DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22706 pcs Pepa Raraunga SC23-11GWA.pdf
Waimotu - Tae 565nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 8.8V
Rahi / Rahi 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) Raupapa -
Whakaaetanga Mana (Max) 250mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (2.367", 60.10mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 65mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 2.24" (56.90mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 8.8V 20mA 2.756" H x 1.890" W x 0.472" D (70.00mm x 48.00mm x 12.00mm) 10-DIP (2.367", 60.10mm) Tono - Whakamātau 20mA
Pine noa Common Cathode Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC23-11EWA
SC23-11EWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 2.3"
I roto i te taonga: 17006 pcs
Tikiake: SC23-11EWA.pdf
RFQ
SC23-11YWA
SC23-11YWA
Kaihanga: Kingbright
Whakaahuatanga: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 2.3"
I roto i te taonga: 23379 pcs
Tikiake: SC23-11YWA.pdf
RFQ
Tikiake: SC23-12YWA.pdf
SC23-11SRWA
SC23-11SRWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 2.3"
Tikiake: SC23-11SRWA.pdf
SC2220-R24
SC2220-R24
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 240NH 6.6A 14 MOHM SMD
Tikiake: SC2220-R24.pdf
SC224DR2G
SC224DR2G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC OPAMP 14SOIC
Tikiake:
Tikiake: SC23-12EWA.pdf
SC224NG
SC224NG
Whakaahuatanga: IC OP AMP GP QUAD 14DIP
Tikiake: SC224NG.pdf
SC23-12GWA
SC23-12GWA
Whakaahuatanga: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 2.3"
Tikiake: SC23-12GWA.pdf
SC224DTBR2G
SC224DTBR2G
Whakaahuatanga: IC OPAMP 14TSSOP
Tikiake:
SC2220-R42
SC2220-R42
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 420NH 5.4A 18.2 MOHM
Tikiake: SC2220-R42.pdf
Tikiake: SC23-12SRWA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel