APTD1608LSURCK
KingbrightKingbright
APTD1608LSURCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTD1608LSURCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED RED CLEAR 1608 SMD
Ngā Rauemi: APTD1608LSURCK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTD1608LSURCK
Tau Wae APTD1608LSURCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 770985 pcs Pepa Raraunga APTD1608LSURCK.pdf
Waimotu - Tae 645nm Waimurere - Mana 630nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 1.75V Tirohia te Angle 60°
Pūrere Pūrere Whakarato 1608 Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-2038-2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 110mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 0.70mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 1.05mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Red 630nm LED Indication - Discrete 1.75V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 2mA