APTD1608CGCK
KingbrightKingbright
APTD1608CGCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APTD1608CGCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR CHIP SMD
Ngā Rauemi: APTD1608CGCK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APTD1608CGCK
Tau Wae APTD1608CGCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 522964 pcs Pepa Raraunga APTD1608CGCK.pdf
Waimotu - Tae 574nm Waimurere - Mana 570nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.1V Tirohia te Angle 60°
Pūrere Pūrere Whakarato Chip LED Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-1545-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 190mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 0.70mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.95mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 570nm LED Indication - Discrete 2.1V 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA