APHB1608SGYC
KingbrightKingbright
APHB1608SGYC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APHB1608SGYC
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED GREEN/YELLOW CLEAR 4SMD
Ngā Rauemi: APHB1608SGYC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APHB1608SGYC
Tau Wae APHB1608SGYC Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 444299 pcs Pepa Raraunga APHB1608SGYC.pdf
Waimotu - Tae 565nm Green, 590nm Yellow Waimurere - Mana 568nm Green, 588nm Yellow
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.2V Green, 2.1V Yellow Tirohia te Angle 130°
Pūrere Pūrere Whakarato 4-SMD Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Whakatauranga a Millicandela 15mcd Green, 5mcd Yellow
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakaaetanga Maama Clear
Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm Tae Tae Colorless
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.65mm
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Green, Yellow 568nm Green, 588nm Yellow LED Indication - Discrete 2.2V Green, 2.1V Yellow 0603 (1608 Metric)
Tono - Whakamātau 20mA Green, 20mA Yellow Whirihoranga Independent