APHB1608QBDCGKC
KingbrightKingbright
APHB1608QBDCGKC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APHB1608QBDCGKC
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED BLUE/GREEN CLEAR 4SMD
Ngā Rauemi: APHB1608QBDCGKC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APHB1608QBDCGKC
Tau Wae APHB1608QBDCGKC Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 271442 pcs Pepa Raraunga APHB1608QBDCGKC.pdf
Waimotu - Tae 460nm Blue, 574nm Green Waimurere - Mana 465nm Blue, 570nm Green
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.3V Blue, 2.1V Green Tirohia te Angle 130°
Pūrere Pūrere Whakarato 4-SMD Rahi / Rahi 1.60mm L x 0.80mm W
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 754-1852-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 70mcd Blue, 50mcd Green Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.60mm x 0.80mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.65mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Blue, Green 465nm Blue, 570nm Green LED Indication - Discrete 3.3V Blue, 2.1V Green 0603 (1608 Metric) Tono - Whakamātau 20mA Blue, 20mA Green