APA1606ZGCK
KingbrightKingbright
APA1606ZGCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA1606ZGCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED GREEN CLEAR SMD R/A
Ngā Rauemi: APA1606ZGCK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA1606ZGCK
Tau Wae APA1606ZGCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 336368 pcs Pepa Raraunga APA1606ZGCK.pdf
Waimotu - Tae 515nm Waimurere - Mana 525nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.3V Tirohia te Angle 110°
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.20mm W
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-2092-1
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 300mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.10mm x 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.70mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Green 525nm LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA
Whirihoranga Independent Tae Green
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APA18-AK
APA18-AK
Kaihanga: Carlo Gavazzi
Whakaahuatanga: PHOTO APERATURE KIT M18
I roto i te taonga: 5082 pcs
Tikiake:
RFQ
APA18T04-9L
APA18T04-9L
Kaihanga: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 0.75-3.6V 60W