APA1606SYCK
KingbrightKingbright
APA1606SYCK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APA1606SYCK
Kaihanga / Waitohu: Kingbright
Whakaahuatanga hua LED YELLOW CLEAR CHIP SMD R/A
Ngā Rauemi: APA1606SYCK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APA1606SYCK
Tau Wae APA1606SYCK Kaihanga Kingbright
He Rahinga Kei te wātea 1081494 pcs Pepa Raraunga APA1606SYCK.pdf
Waimotu - Tae 590nm Waimurere - Mana 590nm
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V Tirohia te Angle 110°
Pūrere Pūrere Whakarato Chip LED Rahi / Rahi 1.60mm L x 1.20mm W
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 754-1055-2
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Whakatauranga a Millicandela 150mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Rectangle with Flat Top, 1.20mm x 0.60mm
Tae Tae Colorless Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei (Max) 0.60mm Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2V 2-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA