OESA-75-3-5
Kilo InternationalKilo International
OESA-75-3-5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OESA-75-3-5
Kaihanga / Waitohu: Kilo International
Whakaahuatanga hua KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OESA-75-3-5
Tau Wae OESA-75-3-5 Kaihanga Kilo International
Whakaahuatanga KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13437 pcs Pepa Raraunga
Momo Knurled, Diamond Kāhua Cylindrical with Skirt
Rahi Tae 0.250" (6.35mm) Raupapa OES
Ētahi Ingoa 226-3150
OESA7535
Teitei 0.625" (15.88mm) Ngā āhuatanga 6-32 Set Screw
Taimana 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt Tae Clear Matte