OESA-75-2-6
Kilo InternationalKilo International
OESA-75-2-6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OESA-75-2-6
Kaihanga / Waitohu: Kilo International
Whakaahuatanga hua KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OESA-75-2-6
Tau Wae OESA-75-2-6 Kaihanga Kilo International
Whakaahuatanga KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14845 pcs Pepa Raraunga
Momo Knurled, Diamond Kāhua Cylindrical with Skirt
Rahi Tae 0.125" (3.18mm) Raupapa OES
Ētahi Ingoa 226-1146
OESA7526
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Metal Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tohu Arrow on Top
Teitei 0.625" (15.88mm) Ngā āhuatanga 6-32 Set Screw
Taimana 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt Tae Black Gloss