C1812H224J5GACTU
KEMETKEMET
C1812H224J5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812H224J5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 1812
Ngā Rauemi: C1812H224J5GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812H224J5GACTU
Tau Wae C1812H224J5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20991 pcs Pepa Raraunga C1812H224J5GACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 0.22µF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa H RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ripa Tae - Raatau Rawa Downhole Ratonga -
Ko te poari 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa 399-5783-6
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C1812H224J5GACTU Te Kāhua Ara 0.071" (1.80mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.22µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 50V C0G/NP0 1812