C1812N184K5XSH
KEMETKEMET
C1812N184K5XSH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1812N184K5XSH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.18UF 50V X7R 1812
Ngā Rauemi: C1812N184K5XSH.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1812N184K5XSH
Tau Wae C1812N184K5XSH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.18UF 50V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 134928 pcs Pepa Raraunga C1812N184K5XSH.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Ētahi Ingoa CDR1812N184K5XSL
CDR34BX184AKUS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Te kaha 0.18µF