Z0805C601BSMST
KEMETKEMET
Z0805C601BSMST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z0805C601BSMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Ngā Rauemi: Z0805C601BSMST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z0805C601BSMST
Tau Wae Z0805C601BSMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1455435 pcs Pepa Raraunga Z0805C601BSMST.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Z-SMS
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-9625-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 600 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.041" (1.05mm)
Pepa Tae Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 250 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 500mA