Z0805C420APWST
KEMETKEMET
Z0805C420APWST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z0805C420APWST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN
Ngā Rauemi: Z0805C420APWST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z0805C420APWST
Tau Wae Z0805C420APWST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 42 OHM 0805 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1298724 pcs Pepa Raraunga Z0805C420APWST.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa Z-PWS
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-9621-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 42 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.041" (1.05mm)
Pepa Tae Power Line DC Resistance (DCR) (Max) 8 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 4A