Z0402C601ESMST
KEMETKEMET
Z0402C601ESMST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z0402C601ESMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Ngā Rauemi: Z0402C601ESMST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z0402C601ESMST
Tau Wae Z0402C601ESMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2109543 pcs Pepa Raraunga Z0402C601ESMST.pdf
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa Z-SMS
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 399-9606-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 600 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.022" (0.55mm)
Pepa Tae Signal Line DC Resistance (DCR) (Max) 600 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 300mA