Z0402C121APMST
KEMETKEMET
Z0402C121APMST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Z0402C121APMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Ngā Rauemi: Z0402C121APMST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Z0402C121APMST
Tau Wae Z0402C121APMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2032903 pcs Pepa Raraunga Z0402C121APMST.pdf
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa Z-PMS
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 399-9603-2
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 120 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.022" (0.55mm)
Pepa Tae Power Line DC Resistance (DCR) (Max) 140 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 1A