VA1206K201R030
KEMETKEMET
VA1206K201R030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VA1206K201R030
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 200A 1206
Ngā Rauemi: VA1206K201R030.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VA1206K201R030
Tau Wae VA1206K201R030 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 200A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 436205 pcs Pepa Raraunga VA1206K201R030.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VA
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 399-13747-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 34V
Maximum AC Volts 30V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 47V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 200A
Capacitance @ Frequency 530pF @ 1kHz