VA1206K201R014
KEMETKEMET
VA1206K201R014 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VA1206K201R014
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua VARISTOR 24V 200A 1206
Ngā Rauemi: VA1206K201R014.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VA1206K201R014
Tau Wae VA1206K201R014 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga VARISTOR 24V 200A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 506311 pcs Pepa Raraunga VA1206K201R014.pdf
Varistor Voltage (Typ) 24V Varistor Voltage (Min) 21.6V
Varistor Voltage (Max) 26.4V Raupapa Automotive, AEC-Q200, VA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Maximum DC Volts 16V
Maximum AC Volts 14V Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.60J
Whakaahuatanga Taipitopito 24V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 200A