UB2-4.5NUN-L
KEMETKEMET
UB2-4.5NUN-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UB2-4.5NUN-L
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Ngā Rauemi: UB2-4.5NUN-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UB2-4.5NUN-L
Tau Wae UB2-4.5NUN-L Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65760 pcs Pepa Raraunga UB2-4.5NUN-L.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.45 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa UB2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 145 Ohms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 31.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UB2-4.5SNU-L
UB2-4.5SNU-L
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
I roto i te taonga: 66398 pcs
Tikiake: UB2-4.5SNU-L.pdf
RFQ
UB2-4.5SNUN-L
UB2-4.5SNUN-L
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 75133 pcs
Tikiake: UB2-4.5SNUN-L.pdf
RFQ
UB2-5NE
UB2-5NE
Tikiake: UB2-5NE.pdf
UB2-5NE-L
UB2-5NE-L
Tikiake: UB2-5NE-L.pdf
UB2-4.5NUN
UB2-4.5NUN