UB2-4.5NU-L
KEMETKEMET
UB2-4.5NU-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UB2-4.5NU-L
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Ngā Rauemi: UB2-4.5NU-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UB2-4.5NU-L
Tau Wae UB2-4.5NU-L Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72953 pcs Pepa Raraunga UB2-4.5NU-L.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 3.38 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 0.45 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa UB2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 1A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 4.5VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 145 Ohms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 31.0mA