TRR09B335KGS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRR09B335KGS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: TRR09B335KGS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 468 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRR09B335KGS
Tau Wae TRR09B335KGS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 468 pcs Pepa Raraunga TRR09B335KGS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.150" W (12.70mm x 3.81mm) Raupapa TRR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 260°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.16mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose