TRR05B104KGS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRR05B104KGS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Ngā Rauemi: TRR05B104KGS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRR05B104KGS
Tau Wae TRR05B104KGS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1585 pcs Pepa Raraunga TRR05B104KGS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Raupapa TRR
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 260°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga High Temperature
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose