T591D686M020ATE040
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T591D686M020ATE040
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 68UF 20V 2917
Ngā Rauemi: 1.T591D686M020ATE040.pdf2.T591D686M020ATE040.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T591D686M020ATE040
Tau Wae T591D686M020ATE040 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 68UF 20V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56776 pcs Pepa Raraunga 1.T591D686M020ATE040.pdf2.T591D686M020ATE040.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T591 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-18706-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 72 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 20V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz Te kaha 68µF