T591D337M2R5ATE0157280
KEMETKEMET
T591D337M2R5ATE0157280 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T591D337M2R5ATE0157280
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Ngā Rauemi: T591D337M2R5ATE0157280.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T591D337M2R5ATE0157280
Tau Wae T591D337M2R5ATE0157280 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60993 pcs Pepa Raraunga T591D337M2R5ATE0157280.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T591 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
Te kaha 330µF