T550B107M040AT
KEMETKEMET
T550B107M040AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B107M040AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 40V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B107M040AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B107M040AT
Tau Wae T550B107M040AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 40V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2064 pcs Pepa Raraunga T550B107M040AT.pdf
Putanga - Kua tohua 40V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 150 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 40V Axial 150 mOhm Te kaha 100µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T550B107M040AH4250
T550B107M040AH4250
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 100UF 40V AXIAL
I roto i te taonga: 2764 pcs
Tikiake: T550B107M040AH4250.pdf
RFQ
T550B107M040AT4251
T550B107M040AT4251
Kaihanga: KEMET