T550B107M025AT
KEMETKEMET
T550B107M025AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T550B107M025AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL
Ngā Rauemi: T550B107M025AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T550B107M025AT
Tau Wae T550B107M025AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 100UF 25V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2078 pcs Pepa Raraunga T550B107M025AT.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Raupapa T550 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 190 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Hermetically Sealed Tantalum Polymer Capacitor 25V Axial 190 mOhm Te kaha 100µF