T543V685M050ATS065
KEMETKEMET
T543V685M050ATS065 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T543V685M050ATS065
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343
Ngā Rauemi: T543V685M050ATS065.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T543V685M050ATS065
Tau Wae T543V685M050ATS065 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38646 pcs Pepa Raraunga T543V685M050ATS065.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T543 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rae Rahi Tae V
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Ngā āhuatanga High Reliability ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 65 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm @ 100kHz Te kaha 6.8µF