T543V685M050ATE065
KEMETKEMET
T543V685M050ATE065 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T543V685M050ATE065
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343
Ngā Rauemi: T543V685M050ATE065.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T543V685M050ATE065
Tau Wae T543V685M050ATE065 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51492 pcs Pepa Raraunga T543V685M050ATE065.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T543 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Rae Rahi Tae V Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga High Reliability
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 65 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 50V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm @ 100kHz
Te kaha 6.8µF