T528M337M003ATE200
KEMETKEMET
T528M337M003ATE200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T528M337M003ATE200
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 330UF 3V 3528
Ngā Rauemi: T528M337M003ATE200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T528M337M003ATE200
Tau Wae T528M337M003ATE200 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 330UF 3V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5377 pcs Pepa Raraunga T528M337M003ATE200.pdf
Putanga - Kua tohua 3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T528 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-5251-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 1411 (3528 Metric) 200 mOhm @ 100kHz
Te kaha 330µF