T528M227M004ATE150
KEMETKEMET
T528M227M004ATE150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T528M227M004ATE150
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 220UF 4V 3528
Ngā Rauemi: T528M227M004ATE150.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T528M227M004ATE150
Tau Wae T528M227M004ATE150 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 220UF 4V 3528 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5606 pcs Pepa Raraunga T528M227M004ATE150.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa KO-CAP® T528 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 399-5248-2 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 150 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 150 mOhm @ 100kHz
Te kaha 220µF