T520V686M010ASE060
KEMETKEMET
T520V686M010ASE060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520V686M010ASE060
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 68UF 10V 2917
Ngā Rauemi: T520V686M010ASE060.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520V686M010ASE060
Tau Wae T520V686M010ASE060 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 68UF 10V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4110 pcs Pepa Raraunga T520V686M010ASE060.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1766-2
T520V686M010AS
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Rae Rahi Tae V Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 60 mOhm @ 100kHz
Te kaha 68µF