T520V477M2R5ATE009
KEMETKEMET
T520V477M2R5ATE009 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T520V477M2R5ATE009
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Ngā Rauemi: T520V477M2R5ATE009.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T520V477M2R5ATE009
Tau Wae T520V477M2R5ATE009 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88081 pcs Pepa Raraunga T520V477M2R5ATE009.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa KO-CAP® T520 Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-4108-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Rae Rahi Tae V
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 9 mOhm @ 100kHz Te kaha 470µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T520V477M2R5ATE006
T520V477M2R5ATE006
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
I roto i te taonga: 71745 pcs
Tikiake: T520V477M2R5ATE006.pdf
RFQ
T520V477M2R5ATE0097280
T520V477M2R5ATE0097280
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT POLY 470UF 2.5V SMD