T496D106K025AS
KEMETKEMET
T496D106K025AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496D106K025AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 25V 10% 2917
Ngā Rauemi: T496D106K025AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496D106K025AS
Tau Wae T496D106K025AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4548 pcs Pepa Raraunga T496D106K025AS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 399-1719-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) Te kaha 10µF