T496C685M020AT
KEMETKEMET
T496C685M020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T496C685M020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 20V 20% 2312
Ngā Rauemi: T496C685M020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T496C685M020AT
Tau Wae T496C685M020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 20V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108114 pcs Pepa Raraunga T496C685M020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa T496 Ratonga COTS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 399-3942-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga Fail Safe with Built-in Fuse Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 2 Ohm
Te kaha 6.8µF